Wykorzystanie DPS Colorlight

Technologia DPS Light

Sufity napinane DPS

Sufity podwieszane DPS

Systemy sufitów podwieszanych

DPS Picture

O nas

Naszym priorytetem jest wykonanie usługi, która w pełni będzie satysfakcjonowała klienta. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, szukamy odpowiednich rozwiązań, aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Naszym klientom gwarantujemy produkt najwyższej jakości, wysoki poziom wykonania usług oraz szybki montaż w miłej atmosferze. Jesteśmy dyspozycyjni i zawsze staramy się dostosować do potrzeb naszych klientów. Ze względu na fakt, że specjalizujemy się wyłącznie w sufitach i ścianch napinanych realizujemy każdy, nawet najmniejszy projekt i przedstawiamy ofertę na każde wysłane do nas zapytanie.

ASECO to młoda, prężnie rozwijająca się firma, która specjalizuje się w montażu ścian i sufitów napinanych DPS i CLIPSO.

W swojej branży jesteśmy fachowcami z dużym doświadczeniem, co potwierdza wiele wykonanych realizacji, które można zobaczyć w Galerii - Nasze realizacje.

Różnorodność wykonanych realizacji, począwszy od mieszkań prywatnych, poprzez hotele, biura, hale magazynowe, aż po ośrodki SPA, oraz salony fryzjerskie i kosmetyczne, umożliwiła nam zdobycie znacznego doświadczenia, dzięki któremu obecnie jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Jesteśmy Autoryzowanym Delarem DPS